Muhafazakâr Villa, gözlerden uzak tatil yapma imkânı ile misafirlerine kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Villada tatil yapma konseptine bir yenilik kazandırarak misafirlerine uygun seçenekler sunar.

Firmanın yolculuğuna yeni başladığı dönemlerde yollarımız kesişmiş, birçok yenilikle birlikte markanın daha fazla öne çıkmasını ve misafirlerinin daha konforlu bir tatil deneyimi yaşamasını sağladık.

Sosyal Medya

Facebook ve Instagram kitlelerine ayrı ayrı içerikler üretecek şekilde kreatif çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Benzer üslup ancak farklı metin içerikleriyle farklı hedef kitlelere hitap etmeyi başardık. Markanın hikâyesini ve üslubunu belirlerken, misafirlerin/takipçilerin isteklerine güncel durumlar üzerinden yanıt verdik.

Yaptığımız her çalışmayı bir ekiple geliştirirken, vurgulayıcı fikir ve içeriklerle daha fazla kullanıcıya ulaştık. Video ve tasarım süreçlerinde etkin şekilde yönlendirmelerde bulunurken, reklam optimizasyonlarını etkileyici unsurların araştırmalarını yaptım. Her gün daha dinamik içeriklerle hedef kitle ile marka sadakatini arttırdım.

Web Tasarım

Kullanıcı arayüz tasarımlarının geliştirilmesinde aktif rol alarak, yazılım ve Frontend ekibiyle gerekli revizelerdeki yorumlarımla kullanıcı deneyiminin olumlu etkiler yaratacak unsurları bir arada sunmaya çalıştım.

Herkesin kullanabileceği bir deneyim süreci meydana getirmek için arayüz tasarımları sürekli güncellenirken, proje yönetimin başında bulunarak reklam opitimizasyonlarıyla eş zamalı güncellemeler yaptım.

Blog Yazarlığı

Kullanıcıların merakını giderecek, bölgenin zenginliklerini ögrenebilecek ve lezzetli yemeklerin bulunacağı her köşeyi spesifik ayrıntılarıyla anlatan blog içerikleriyle markanın hikayesini zenginleştirdim.

Seo uyumlu içeriklerle google sıralamalarındaki değişimlerini olumlu etkileyecek birçok içeriği yazdım. Her içerikte daha etkileyici bir akış ile insanın tatil isteğini arttıracak kelimeleri sevindirdim.

Share:

administrator