Sosyal Medya Danışmanlığı

Firmanızın tüm sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde yönetiyor, günlük, haftalık ve aylık planlamalarımla ölçülebilir, sürdürülebilir ve verilere doğrultusunda stratejiler geliştirerek marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artıyorum.

Sosyal Medya Yönetimi alanında bugüne kadar birbirinden farklı sektörde firmaların profesyonel çözüm ortağı oldum.

Ben sadece bir Sosyal Medya Danışmanı değil dijital iletişim ve dijital pazarlama konusunda birikim ve deneyime sahibim. Çalıştığımız sürece firmanızın dijital stratejilerine birlikte yön verebilir, pazarlama ve iletişim konusunda merak ettiklerinizi bana danışabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

 Sosyal medya hesaplarınızın profesyonel olarak yönetimi. (Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest )

Taleplerinizin değerlendirilmesi ve istekleriniz üzerine aylık içerik planlamalarının kurgulanması, oluşturulması.

Firmanıza uygun kurumsal bir tasarım çizgisi oluşturulması.

Etkileşimlerinizi artırmaya yönelik, verilere dayalı planlaması ve bunlar doğrultusunda sosyal medya hesaplarınızda düzenli paylaşımlar yapılması.

Müşterilerinizin taleplerine anlık olarak cevaplar verilmesi.

Organik takipçi artışı için içerik kurgularının oluşturulması ve süreç takibinin yapılarak aylık raporlarla size sunulması.

Sosyal medya reklam yönetimi için gerekli tüm kurulumların yapılması. (Business Manager, Ads Manager, Facebook Pixel, Facebook E-Ticaret Yöneticisi, Facebook Katalog vb oluşturulması.)

Firmanıza uygun sosyal medya reklam stratejilerinin belirlenmesi ve takibi…

Marka bilinirliği ve satışların artırılması için sosyal medya reklam yönetiminin yapılması

Marka Bilinirliği, Trafik, Dönüşüm, Katalog, Potansiyel Müşteriler Bulma vb. tüm kampanya modelleri ile etkili reklam yönetimi…

Hedef kitle stratejilerinin oluşturulması ve bu kitleleri etkili sonuçlar almak için optimize edilmesi. (RemarketingRetargetingLookalike AudienceCustom Audience vb.)

Yapılan tüm çalışmaların ve büyüme rakamlarının aylık raporlarla takibinin yapılması, raporlar eşliğinde aylık toplantılarda değerlendirilmesi.